Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Archiv novinek

Stavte výhodně i na podzim!

I na podzim jsme si pro Vás přichystali oblíbenou akci, díky které máte možnost získat stavební materiál včetně našeho potrubí za akční ceny!

Výprodejový ceník

Využijte naší letní akce - aktuálně nabízíme slevy na vybrané druhy zboží. Podívejte se na akční položky napříč celým sortimentem!

Stavba domu Wienerberger e4 pokračuje

Již se začalo s montáží vnitřních instalací – rozvody vody a odpadních systémů. Podívejte se, jak práce pokračují.

Novinka - Trubka Ter heat pump

Představujeme novinku v sortimentu Terrendis – předizolovaný potrubní systém s integrovanými chráničkami pro vedení elektroinstalace a regulačních kabelů.

Opět stavíme výhodně!

Opět je zde oblíbená akce, díky které máte možnost získat stavební materiál včetně našeho potrubí za akční ceny!

Odlučovače lehkých kapalin

Odlučovače lehkých kapalin patří mezi další klíčové prvky systému hospodaření se srážkovými vodami Raineo.

Nový STORMBOX II

Přichází nový systém STORMBOX II, který zahrnuje řadu zdokonalení nejen pro uživatele, ale i pro realizační společnosti!

Nové ceníky 2019

Připravujeme aktualizaci produktových ceníků, ve kterých dojde k mírnému zdražení o 4-6%. Platit začnou od 15. dubna 2019.

Nová PRAGMA HIGHWAY

Představujeme Vám potrubí PRAGMA HIGHWAY SN12 a SN16, s vylepšenými fyzikálními vlastnostmi, které reagujÍ na nové požadavky ŘSD.

Carbo oxy CRP

Objevte novinku v našich sanitárních systémech! Jedinečná třívrstvá trubka pro tlakové aplikace nyní 100% vhodná i pro uzavřené tlakové okruhy!

Uzavíráme logistické centrum Plzeň

Z důvodu zajištění zvýšené kvality logistických služeb, k datu 31.1. 2019 uzavíráme logistické centrum v Plzni.

Stavte výhodně!

Oblíbená slevová akce byla opět spuštěna! Získejte slevu na stavbu či rekonstrukci Vašeho domu! Tentokrát nabízíme slevu 50% na potrubí pro podlahové či radiátorové vytápění.

Nový MASTER 3 PLUS

Společnost Pipelife Czech s.r.o. představuje inovovaný tichý odpadní systém Master 3 PLUS, který navazuje na komerčně úspěšný Master 3.

Nové informace pro projektanty

V rámci zlepšování služeb projektantům jsme na naše webové stránky doplnili detailní výkresy trubek a tvarovek kanalizačních systémů PVC KG a PP Master.

Pipelife videa

Připravili jsme pro vás krátká videa, která vám velmi stručně a názorně přiblíží správný postup práce s našimi produkty.

Navštivte Pipelife na IFAT 2018, Mnichov

Na mezinárodním veletrhu ekologických technologií představí společnost Pipelife nejnovější možnosti využití dešťové vody - systém Pipelife Raineo

Vzdělávání zaměstnanců společnosti Pipelife Czech s.r.o.

Cílem projektu je zvýšit odbornou úroveň zaměstnanců prostřednictvím podnikového vzdělávání. Do projektu plánujeme zapojit celkem 50 osob.

ROK 2017 Z NAŠEHO POHLEDU

Podívejte se, jak vidíme uplynulý rok 2017 my v Pipelife Czech! Naše malá infografika vám prozradí několik zajímavostí "ze zákulisí" naší společnosti.

Mimořádná akce

Využijte nyní mimořádné nabídky a pořiďte si plynový kotel spolu s podlahovým vytápěním za nejnižší cenu na trhu! Vybrat si můžete ze tří akčních balíčků.

Systém sedlových odboček Plus

Systém je vybaven speciálním kulovým kloubem, který umožňuje aplikaci i v místech s rizikem pohybu zeminy.

Využijte dotační vlny Dešťovka!

Ve čtvrtek 7.9.2017 bude zahájena druhá vlna dotačního programu Dešťovka! Využijte této příležitosti a pořiďte si akumulační nádrže na dešťovou vodu i Vy!

Udržíme vodu v naší zemi

Novým, velmi žádoucím trendem v hospodaření s dešťovou vodou je její shromažďování (zadržování) nebo řízené vsakování do země. Získejte nyní více informací o našem systému RAINEO!

GASLINE - na vlně jistoty

Pipelife přichází aktuálně s novinkou v oblasti plynovodního potrubí s názvem GASLINE!

PRO STAVBY DÁLNIČNÍHO TYPU

Přicházíme s novými potrubními systémy se zesílenou stěnou, které jsou speciálně vyvinuty pro stavby dálničního typu - PRAGMA HIGHWAY a PRAGMA HIGHCLASS.

STAVTE VÝHODNĚ

Stavíte dům? Pak neváhejte a „stavte výhodně“! Plastové potrubí, cihly, komín, střešní krytiny, okna i dveře nyní můžete mít za výjimečnou cenu, a to od špičkových značek na trhu.

AQUALINE - na vlně jistoty

Pro rok 2017 přichází Pipelife s novou rozšířenou produktovou řadou vodovodního potrubí a potrubí pro tlakovou kanalizaci s názvem AQUALINE RC! Získejte více informací!

PRAGNUM – kanalizační potrubí velkých průměrů

Požadavky na kvalitní a odolné kanalizační potrubí s vysokou životností se přesunují i do oblastí velkých průměrů trubek. Pipelife tento trend sleduje a přináší na trh nový kanalizační systém PRAGNUM.
dandelion