Image picture

Nečekejte na budoucnost, tvořme ji společně již nyní.

#budoucnost

Nechceme sedět a čekat na budoucnost. Změna klimatu, znečištění, urbanizace, společnost řízená daty, nové technologie atd., to jsou některá z klíčových slov naší doby. Vidíme je jako výzvu vzít budoucnost do našich rukou. A máme know-how, kreativitu, partnery a snahu předvídat budoucí potřeby a rychle se přizpůsobit nepředvídatelným.

Máme přístup. Nejsme šedí, ale barevní.

Slavomír Šušor, výkonný ředitel Pipelife Czech

Naše inovace jsou naší strategií. Přijďte se podívat, jak jednáme v našem každodenním životě. Uvidíte naši inovaci a strategii v akci. Takhle žijeme!

Nejnovější řešení

Každý den pracujeme na tom, aby naše řešení byla ekonomičtější, odolnější, pružnější a udržitelnější - nebo jednoduše lepší. To zahrnuje zavádění nových řešení a hledání nových oblastí použití pro zavedené produkty.

Zde najdete přehled našich nejnovějších řešení.

Close Up Of Mature Woman Adjusting Central Heating Temperature At Home On Thermostat

Inteligentní a digitální

udoucnost je inteligentní - stejně jako naše systémy. Senzory a počítače usnadňují monitorování a správu zásadní infrastruktury než kdykoli předtím. Snažíme se využívat data pro zlepšení všech našich produktů a všech našich řešení pohodlnější - od malého topného systému v jedné domácnosti po velké vodní a plynové sítě.

Další informace o inteligentních řešeních společnosti Pipelife.

Hlavní inovace

Ve většině společností znamená inovace pouze vývoj a zdokonalení stávajících řešení. Inovace společnosti Pipelife také znamená změnu hry. Snažíme se zavádět skutečné novinky, které mohou narušit celá průmyslová odvětví.

Zjistěte více o těchto řešeních Pipelife a o tom, co budeme dále představovat.


Inovace

Pipelife vyvíjí své výrobky se silným zaměřením na pohodlí, spolehlivost, jednoduchost instalace a použití - ale především na bezpečnost. Tato vynalézavost nejen ve výrobě, ale také v integrovaném přístupu Skupiny k přidané hodnotě pro zákazníky zajišťuje design, výrobu a marketing vysoce konkurenčních řešení.

Tým pro výzkum a vývoj společnosti Pipelife má členy z celého světa. V kombinaci s místními týmy skupiny je Pipelife schopna komunikovat a plnit požadavky zákazníka v jakémkoli jazyce nebo zemi.

Aby byl zajištěn nepřetržitý tok inovativních nápadů v celé skupině Pipelife, funguje od roku 2009 interní systém odměňování zlepšovatelských návrhů.

People

Oddělení výzkumu a vývoje společnosti Pipelife

Firemní výzkum a vývoj společnosti Pipelife je úzce integrován do marketingového a inovačního týmu společnosti Pipelife, aby bylo zajištěno, že dnes budou splněny potřeby zítřka. Naše silné stránky jsou:

  • Velmi rychlá doba odezvy
  • Nové výrobky, které jsou skutečně potřeba
  • Rychlý čas uvedení na trh

Naše motivované projektové týmy realizují projekty od nápadu po první prodej a ještě dále. Vedoucí projektů řídí projekty v úzkých vztazích s našimi partnery. Produktoví manažeři a mají širokou škálu dovedností, jako je vývoj produktů v nových obchodních oblastech nebo vývoj a zdokonalování materiálů, výrobních procesů a instalace.

Pipe with 3 Lives

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.