Udržitelné produkty

Klíčové aspekty udržitelnosti produktů

Je zaručeno, že naše výrobky jsou odolné a trvanlivé a zároveň přispívají k ochraně klimatu díky svým výrobním vlastnostem. Naše řešení potrubí znamená, že se musíme vypořádat s výzvami v oblasti vodního hospodářství, změny klimatu a urbanizace. Neustále na tom pracujeme, abychom dále rozvíjeli naše produkty.

Irregation

Nízká spotřeba vody

Voda je jedním z našich nejdůležitějších zdrojů. Pipelife se o tento zdroj stará pomocí mnoha svých řešení. Systémy dodáváme, skladujeme, čistíme a opětovně používáme vodu co nejlépe. Také naše zavlažovací systémy patří k nejúčinnějším na světě.

Wastewater

Recyklovatelnost

Využíváme recyklační příležitosti ve společnosti Pipelife na maximum. Provádíme různé výzkumné projekty týkající se recyklovatelnosti a opětovného použití našich produktů a systémových řešení. Rovněž se snažíme recyklovat co nejvíce materiálů pro naše nové výrobky.

Product

Snadná instalace

Snadná instalace je důležitým faktorem pro uživatele našich produktů. Pipelife již léta pracuje na řešeních zaměřených na snazší používání a instalaci plastových potrubních systémů. To má za následek nižší spotřebu energie a méně odpadu.

New Energy

Energetická účinnost

sou zaměřena na maximální účinnost. Dokonale izolované topné potrubí stěží ztrácí energii. Kromě toho se silně zaměřujeme na efektivní řešení vytápění, jako je podlahové vytápění, tepelná čerpadla a geotermální řešení.


Udržitelné produkty a řešení od Pipelife

Oddělení výzkumu a vývoje Pipelife každý den pracuje na vývoji řešení pro lepší zítřek. Vyvíjíme a prodáváme udržitelná řešení pro správu dešťové vody, vytápění, přepravu energie, zavlažování v zemědělství a mnoho dalších aplikací, která mohou šetřit vodu a energii.

Raineo: Hospodaření s dešťovou vodou

Kvůli globálním klimatickým změnám zažíváme nadměrný déšť, dlouhá období sucha, vedra a přívalové povodně. Přímými důsledky přívalových povodní a nedostatku vodohospodářských řešení jsou eroze, znečištění vody a ještě vyšší daně. Díky patentovanému řešení Raineo®, které nyní společnost Pipelife s hrdostí nabízí, budeme schopni účinně zachytávat, zadržovat a znovu používat vodu.

Stormwater Management

Ploché kapkové zavlažování

Kdekoli rostliny rostou, voda je nezbytným prvkem umožňujícím jejich přežití. Pipelife zohledňuje všechny možné okolnosti, jako je klima, teplota nebo požadované množství vody, a nabízí širokou škálu zavlažovacích systémů pro různé účely. Nabízíme nejen zavlažovací zavlažovací systémy pro pole, zahrady, parky a sportovní areály, ale také vyrábíme a prodáváme super účinné kapkové zavlažovací trubky pro zemědělské použití.

Agriculture

Podlahové topení

Podlahové vytápění je efektivní, pohodlné a téměř bezúdržbové. Pracuje při nízkých teplotách podlahy a stále vytváří konstantní úroveň teplé teploty. S podlahovým vytápěním už není protiklad nízká spotřeba energie a příjemné teplo..

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.