Bezpečné, trvanlivé a rychlé instalace s minimální údržbou

Bezpečná elektrická řešení

Potrubní elektrické potrubní systémy nabízejí širokou škálu trubek pro ochranu povrchových a zapuštěných kabelových a drátěných vedení, servis elektrických nebo komunikačních instalací pro domácí, komerční a průmyslové projekty. Ať už pracujete s cihlovými, betonovými nebo dutinovými stěnami, naše kompletní řada krabic, trubek a upevňovacích technologií je speciálně navržena tak, aby vám ušetřila čas na místě a zároveň zajišťovala bezpečné, trvanlivé a rychlé instalace s minimální údržbou.

Naše protipožární bezpečnost je nejvyšší prioritou, naše instalační potrubí bez halogenů (HF) nabízí zvýšenou ochranu pro aplikace, kde je vyžadována zvýšená požární bezpečnost, jako jsou veřejné budovy a obytné prostory. V případě požáru naše potrubí bez halogenů nevytváří žádné škodlivé spaliny.

Vyberte si z naší široké nabídky pevných a flexibilních řešení potrubí, potrubí, armatur a příslušenství, jakož i individuálních řešení, jako jsou předem připojená potrubí, potrubí s vnitřní vrstvou s nízkým třením nebo specializovaná potrubí ke snížení elektromagnetického záření. Všechna naše potrubní řešení jsou samozřejmě přísně testována a vyráběna tak, aby splňovala přísné národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Ochrana kabelů

Chráničky pro optické kabely

Telekomunikační, sdělovací, zabezpečovací a energetické sítě jsou důležité tepny dnešní společnosti. K jejich ochraně a zabezpečení před poškozením slouží kabelové chráničky Pipelife. Jejich různé materiálové vlastnosti dovolují široké uplatnění jak při zafukování a montáži optických kabelů, tak i při ochraně metalických kabelů.

Kabelovody Pipelife / OPI

Ideálním a naprosto bezpečným a spolehlivým řešením pro ochranu kabelů jsou KABELOVODY. Chrání kabely uložené v zemi nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní vodě a riziku poškození při vlastní pokládce.

Opravné trubky a spojky

Sortiment GABOCOM je určen pro rychlou a snadnou opravu potrubních systémů bez nutnosti odstavení kabelovodu a omezení toku dat. S opravnou dělenou trubkou můžete rychle a snadno opravit potrubní systémy, které se již používají, takže vnitřní kabely a probíhající přenost dat zůstávají zásahem do ochranné trubky nedotčeny. Opravné dělené trubky jsou určeny i pro opravu tlakově těsných potrubí do 0,6 bar.

Doplňkový sortiment

Výstražné a doplňkové systémy, jako jsou výstražné pásky na kabely, krycí desky kabelů a kabelové žlaby, slouží k ochraně podzemních kabelů nebo potrubí při pozdějších výkopových pracích. Aktuální nabídkový sortiment je uveden v ceníku.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

People

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.