Cable Protection Hero Image Closed
Cable Protection Hero Image Open

OCHRANA KABELŮ

BEZPEČNÁ A SPOLEHLIVÁ OCHRANA KOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ

Telekomunikační, sdělovací, zabezpečovací a energetické sítě jsou důležité tepny dnešní společnosti. K jejich ochraně a zabezpečení před poškozením slouží kabelové chráničky Pipelife.

Jejich různé materiálové vlastnosti dovolují široké uplatnění jak při zafukování a montáži optických kabelů, tak i při ochraně metalických kabelů.  HDPE trubky Pipelife jsou určeny pro nejtěžší mechanické namáhání – řízené podvrty a další bezvýkopové technologie.

Nabídka kompletního příslušenství dovoluje projektovat tyto stavby jako liniové i s použitím plastových šachet a kabelovodů Pipelife OPI.

PRODUKTY

Kabelschutzrohr Cablemaster Rolle

Chráničky pro optické kabely

Telekomunikační, sdělovací, zabezpečovací a energetické sítě jsou důležité tepny dnešní společnosti. K jejich ochraně a zabezpečení před poškozením slouží kabelové chráničky Pipelife. Jejich různé materiálové vlastnosti dovolují široké uplatnění jak při zafukování a montáži optických kabelů, tak i při ochraně metalických kabelů.

Kabelovody Pipelife / OPI

Ideálním a naprosto bezpečným a spolehlivým řešením pro ochranu kabelů jsou KABELOVODY. Chrání kabely uložené v zemi nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní vodě a riziku poškození při vlastní pokládce.

Opravné trubky a spojky

Sortiment GABOCOM je určen pro rychlou a snadnou opravu potrubních systémů bez nutnosti odstavení kabelovodu a omezení toku dat. S opravnou dělenou trubkou můžete rychle a snadno opravit potrubní systémy, které se již používají, takže vnitřní kabely a probíhající přenost dat zůstávají zásahem do ochranné trubky nedotčeny. Opravné dělené trubky jsou určeny i pro opravu tlakově těsných potrubí do 0,6 bar.

Doplňkový sortiment

Výstražné a doplňkové systémy, jako jsou výstražné pásky na kabely, krycí desky kabelů a kabelové žlaby, slouží k ochraně podzemních kabelů nebo potrubí při pozdějších výkopových pracích. Aktuální nabídkový sortiment je uveden v ceníku.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

People

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.