Chráničky pro optické kabely

Telekomunikační, sdělovací, zabezpečovací a energetické sítě jsou důležité tepny dnešní společnosti. K jejich ochraně a zabezpečení před poškozením slouží kabelové chráničky Pipelife, jejichž různé materiálové vlastnosti dovolují široké uplatnění jak při zafukování a montáži optických kabelů, tak i při ochraně metalických kabelů.

Chráničky hladké HDPE

Chráničky jsou vyrábeny z materiálu HDPE, dimenze 40 mm v barevném provedení a s popisem dle požadavků zákazníka, dimenze d90 až 225 určené pro zatahování jsou černé.

Kabelschutzrohr Cablemaster Rolle

Chráničky korugované

Dvouvrstvé trubky, s vnitřní hladkou stěnou pro snadné zatahování kabelů a vnější korugovanou / vlnitou stěnou, odolnou velkému statickému a dynamickému zatížení. Díky spojení dvou vrstev má trubka nízkou váhu a umožňuje bezproblémovou manipulaci při dopravě a pokládce.

Chráničky pro vysoké mechanické zatížení

Široká nabídka potrubí Pipelife dovoluje řešit i případy použití kabelových chrániček v přechodech pod komunikacemi, kde je nutno dodržet vysoké hodnoty kruhové tuhosti. Tento typ zátěžových chrániček nachází uplatnění hlavně v uložení kabelů pod dálnice, železnice, letiště a ostatní komunikace.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.