Pastatų drenažas
Pastatų drenažas

Řešení pro dešťovou vodu a odvodnění

Bezpečně odvádí a skladuje dešťovou vodu

Voda je jedním z našich nejcennějších zdrojů. Vzhledem ke stále nepředvídatelnějším povětrnostním podmínkám je potřeba účinného a spolehlivého systému dešťové vody a drenážních systémů zásadní pro ochranu budov a prostor před povodněmi, úspory vody a zabránění znečištění vody.

Vypouštěcí systém dešťové vody udržuje jednoduchou, i když zásadní funkci: zajistit, aby byla voda účinně a bezpečně odstraněna z vlastností. Proto společně s našimi zákazníky a výzkumnými a vývojovými týmy neustále vyhodnocujeme a zdokonalujeme naše řešení dešťové vody a odvodnění, abychom vám nabídli nejúčinnější, nejflexibilnější a nejjednodušší systémy, které především fungují jako kompletní systémy.

Ať už plánujete nebo instalujete vakuové střešní drenáže, drenáže budov, protipovodňovou ochranu nebo systém sběru dešťové vody, naši odborní poradci jsou připraveni vám pomoci s případnými dotazy během celého projektu. Všechny naše systémy samozřejmě splňují přísné národní a mezinárodní bezpečnostní normy. Další informace naleznete v našem komplexním portfoliu produktů.

Rear view of construction workers jumping with raised arms on a roof and celebrating because they managed to complete the construction of the building. Copy space.

Podtlakové odvodnění střech

Efektivní a rychlé odvodňovací systémy pro budovy s nízkým sklonem a ploché střechy.

Rearview shot of an unrecognizable little boy and his mother holding hands and walking in the rain outside

Drenážní systémy

Kompletní a trvanlivé drenážní systémy, které jsou odolné vůči korozi a rychle se instalují.

Vsakování a jímání dešťové vody

Flexibilní, modulární systémy pro skladování dešťové vody nebo řízenou infiltraci zpět do půdy.

Kompletní řešení pro nadzemní drenáž

Pro přepravu povrchové vody, od úrovně střechy dolů k zemi, nabízíme různé gravitační a tlakové potrubní systémy ve všech běžných třídách tuhosti, s hladkými i strukturovanými stěnami. Všechny naše trubky nabízejí vynikající zvukově izolační vlastnosti, tuhost a robustnost pro bezpečnou a spolehlivou instalaci, dokonce i při extrémně vysokých nebo nízkých teplotách.

Rovněž nabízíme řešení pro vakuové odvodnění střechy pro ploché střechy a střechy s nízkým sklonem, které vám pomohou vypustit dešťovou vodu, kde by to obvykle nebylo možné u tradičního systému odvodnění střechy. S dešťovou vodou nasávanou do svodového potrubí při plném průtoku se voda rychle a účinně evakuuje, zejména při vysokých srážkách.

Cheerful pretty girl holding umbrella while strolling outside. She is turning back and looking at camera with true delight and sincere smile. Copy space in right side

Kompletní řešení pro podzemní správu dešťové vody

Náš kompletní systém Raineo® zabraňuje povodním a infiltruje vodu zpět do půdy nebo funguje jako zásobník vody. Uložená, opakovaně použitelná voda může být poté použita pro sanitární účely nebo zavlažování. Aby byl zajištěn kompletní a spolehlivý drenážní systém pro vaše stavební projekty, jsou všechny komponenty navrženy a vyvinuty společností Pipelife s nekonečnými možnostmi přizpůsobit se množství srážek a odtokové vody, jakož i typům půdy a požadavkům na stavbu.

water garden

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali zásobovat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy dešťové vody a drenáže. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.