Image picture

Budovy jsou součástí našeho života. Společně můžeme vytvořit bezpečnost a pohodlí pro současné i budoucí generace.

Budování řešení pro zdravější a bezpečnější budoucnost

Budovy jsou hostitelem komplexní sítě většinou skrytých, ale životně důležitých potrubních systémů, které slouží našim potřebám a poskytují nám pohodlné, hygienické a bezpečné prostředí, ve kterém můžeme pracovat a žít.

Jako přední mezinárodní odborníci na potrubí je naší další misí v Pipelife poskytovat spolehlivé a odolné systémy, které umožňují zdravější a udržitelnější podmínky pro současné i budoucí generace.

Za zdmi, v podlahách a v podzemí naše stavební řešení poskytují strukturální páteř pro stavební projekty. Objevte naše rozsáhlé know-how a prohlédněte si naše potrubní systémy vedoucí na trhu pro všechny aplikace pro domácnosti, kanceláře a průmyslová zařízení.

Inhouse systémy

Kompletní a přizpůsobené potrubní systémy pro budovy

Po celá desetiletí jsme vyráběli špičková potrubní řešení pro kvalitu služeb a trvanlivá zařízení pro instalatérské, elektrické, sanitární a hygienické aplikace uvnitř a kolem budov.

Potable Water

Pitná a teplá voda

Poskytování robustních a bezpečných distribučních systémů pro ochranu našeho nejcennějšího zdroje a pro bezpečné dodávky čisté a hygienické vody.

Soil Waste

Odpady

Široká škála klasických, tenkých a zvukově absorpčních systémů, které jsou odolné a odolné k zajištění bezpečného a tichého vypouštění odpadních vod.

Hot Cold

Vytápění a chlazení

Kompletní systémy pro instalace teplé a studené vody, od nejmodernějších připojení radiátorů, povrchového vytápění a chlazení, až po alternativní energetická řešení.

Stormwater

Dešťová voda a odvodnění

Efektivní a spolehlivé systémy na ochranu budov a prostor před poškozením způsobeným vodou, jakož i pro efektivní opětovné použití dešťové vody a kontrolovanou infiltraci.

Naše služba pro vás a váš projekt

Naše služba pro vás jde mnohem dále než naše produktové portfolio. V praxi jsou naše týmy odborníků na celém světě připraveny vám pomoci s případnými dotazy týkajícími se vaší stavby budovy. Od počátku a designu, přes instalaci a podporu po péči těžíte z řešení jednoho kontaktního místa během všech fází vašeho stavebního projektu.

Mezinárodní odborníci po ruce na každém kroku

Po desetiletích mezinárodních výrobních služeb a v úzkém partnerství s našimi zákazníky jsme naladěni, co potřebujete a očekáváte z hlediska kvality, pomoci a know-how. Naši partneři a klienti jsou součástí rodiny Pipelife, a proto je spokojenost klientů naší nejvyšší prioritou.

Reference

Dodáváme teplo do vašich domovů

Každoročně vyrábíme stovky kilometrů potrubí, díky kterým přinášíme do vašich domovů teplo, ochlazení, pitnou vodu nebo také bezpečně ovádíme všechny odpady.

Podívejte se na některé z našich referencí, kde jsme již naše potrubní systémy dodali.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.