Šildymas ir vėsinimas
Šildymas ir vėsinimas

Hygienický. Bezpečný. Korozivzdorný.

Poskytuje vám spolehlivé a efektivní systémy zásobování vodou

Hygienický. Bezpečný. Korozivzdorný. Nízká údržba. Toto je jen několik základních požadavků, které byste očekávali od vašich systémů zásobování vodou.

Čisté rozvody pitné vody jsou životně důležité pro naše zdraví a pohodu. Proto jsou naše systémy zásobování vodou preferovanou volbou pro bezpečné zásobování pitnou vodou v domácnostech a budovách po celé Evropě. Certifikace podle národních i mezinárodních bezpečnostních standardů a specifikací kvality jsou známé svou trvanlivostí a spolehlivostí.

Díky desetiletím výrobních zkušeností pod našimi pásy vyrábíme kompletní systémy přívodu vody pro snadnou a rychlou instalaci, abychom vám zajistili klid. Jak se dalo očekávat, naše kompletní řada vodovodních potrubí neobsahuje těžké kovy a toxické chemikálie, takže máte po ruce nejbezpečnější možnosti, které vyžadují minimální údržbu.

Ať už plánujete novou budovu nebo pracujete na renovaci, jsme připraveni vám poskytnout jakékoli dotazy a zajistit bezpečné a trvalé instalace od začátku do konce. Podívejte se na naše komplexní řešení dodávky vody pro více informací.

Sanitární rozvody pitné a teplé vody

Radopress

Systém vícevrstvých trubek a lisovaných tvarovek RADOPRESS pro sanitární rozvody

Robustní vícevrstvé potrubí Radopress pro extrémní teplotní odolnost. Ideální pro vytápění a vysokoteplotní aplikace.

PP-R/PP-RCT systém INSTAPLAST

Univerzální plastové potrubní systémy často používané pro rozvod pitné, studené a teplé vody a stlačeného vzduchu.

Chcete znát rozdíl mezi všemi systémy?

Profesionálové mají obvykle preference, pro jaký typ potrubí používají pro různé aplikace. Pokud však hledáte jiný potrubní materiál, který budete používat pro zásobování vodou, rozdělíme obecné rozdíly mezi našimi vodovodními trubkami.

VÍCEVRSTVÉ KOMPOZITNÍ TRUBKY

Hlavní výhodou těchto trubek ve srovnání s trubkami PE-X, resp. PE-RT, je to, že hliníková vrstva působí jako kyslíková bariéra. Proto jsou tyto trubky ideální pro zásobování horkou vodou a sálavé podlahové vytápění. Při použití v horkých vodovodních systémech chrání hliníková bariéra bojler / ohřívač vody před korozí tím, že udržuje oxidanty mimo vodu, což dále prodlužuje jejich trvanlivost a životnost.

POLYETHYLEN SE ZVÝŠENOU TEPLOTNÍ ODOLNOSTÍ (PE-RT)

Díky flexibilním a lehkým vlastnostem je instalace rychlá a efektivní s minimálními nároky na údržbu, což z ní činí ideální systém pro vytápění domácností, komerční vytápění a tání sněhu. Je odolný vůči korozi, takže bezpečné potrubí pro pitnou vodu a dlouhodobou spolehlivost. PE-RT používá stejné rychlé a spolehlivé systémy připojení, jaké se používají pro PE-X.

ZESÍTĚNÝ POLYETHYLEN (PE-X)

Zesíťovaný materiál poskytuje PE-X vylepšené vlastnosti, jako je větší dlouhodobá stabilita proti vnitřnímu tlaku při vysokých teplotách, odolnost proti pomalému růstu trhlin a snížené tečení (tok materiálu) při tlakovém zatížení při spojovacích tvarovkách. Je ideální pro teplovodní systémy a se schopností ohýbat potrubí kolem rohů je zapotřebí méně kolen a tvarovek, což urychluje instalaci.

POLYPROPYLEN RANDOM KOPOLYMER (PP-R)

Polypropylén PP-R nazývaný také statistický polypropylen. Odolný, nekorozní, univerzální a ekologicky nezávadný. Vhodný pro rozvod pitné, studené a teplé vody. Cenově výhodný.

POLYPROPYLEN 4. GENERACE (PP-RCT)

Speciálním procesem nukleace se zlepší krystalická struktura kopolymeru PP-R. Díky tomuto procesu materiál získává mnohem lepší tlakové a teplotní vlastnosti. Využívá se pro výrobu trubek kompaktních (jednovrstvých) nebo vícevrstvých trubek.


Reference

100letá životnost TEPPFA

Jedním z aspektů zvažovaných v rámci posouzení životního cyklu (LCA) je životnost, která se vztahuje na dobu, po kterou může produkt zůstat v provozu. Jako aktivní člen Evropské asociace plastových trubek a tvarovek (TEPPFA) je společnost Pipelife hrdá na to, že naše potrubní systémy pro pitnou vodu jsou zkouškou času a životnost trvá déle než 100 let.

Service Life

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.