Road Drainage Hero Image
Road Drainage Hero Image

Drenážní systémy

Nabízíme drenáže pro široké uplatnění

Drenážní systémy Pipelife nacházejí uplatnění ve všech hospodářských a stavebních oblastech, kde je rozhodující regulace vodních poměrů, snížení hladiny podzemních vod a odvedení přebytku přitékajících vod. Jsou vhodné také k zasakování vody do terénu (přepady septiků, dešťová voda po odvedení od budov).

Lze je použít rovněž jako odsávací potrubí protiradonové ochrany budov.

Použité materiály – plasty - zaručují životnost minimálně 100 roků. Doba funkčnosti (zaneseni profilu) závisí na mnoha parametrech.

Zanesené potrubí lze však jednoduše vyčistit. Používá se hadice s tlakovou vodou, zasáhnout je vhodné ještě před úplným zanesením potrubí.

 

Produkty

qrain

Systém drenážního potrubí Q-DRAIN

Vhodná perforace trub špičkového kanalizačního systému PVC Quantum je cestou k získání dokonalého systému pro drenáže.

Systém drenážního potrubí FLEXI

Osvědčeným drenážním systémem jsou ohebné trubky z PVC s vlnitou děrovanou stěnou.

Systém drenážního potrubí Pragma Drain

Drenážní trubky z PP s perforovanou korugovanou stěnou. Trubky odpovídají normě ČSN EN  13 476-3.

Systém drenážního potrubí ROAD RAIN

Systém drenážního potrubí navržený pro ty nejnáročnější podmínky, jako jsou silniční a dálniční stavby.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.


Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.