Wastewater-Closed
Wastewater-Open

KANALIZACE

Kanalizace je součástí našich životů. Zajistěme bezpečnou likvidaci odpadů.

Ekologicky nezávadné, dlouhodobé a těsné systémy odpadních vod jsou zásadní pro zdravé komunity a bezpečné životní prostředí. Naše řešení odpadních vod, která jsou certifikována podle národních i mezinárodních bezpečnostních a kvalitativních standardů, se snadno a rychle instalují, vydrží desítky let a vyžadují srovnatelně malou údržbu.


Jako lídři na trhu s mnohaletou zkušeností dokážeme nabídnout systémy gravitační kanalizace pro téměř jakékoliv řešení. Náš široký sortiment se využívá od rodinných domů až po velké dálniční stavby. Rozdělení sortimentu a vhodnost použití najdete níže v našem přehledu.

Sortiment

PVC KG (KOEX, KOMPAKT) SN4, SN8, SN12

Základní systém (trubky+ tvarovky) z PVC pro standardní podmínky, vhodný například pro rodinné domy. Často používaný v nenáročným podmínkách kde nejsou vyžadovány vyšší nároky na kanalizaci. 

PVC QUANTUM SN12, SN16

Prémiový vysokopevnostní kanalizační systém z PVC s hladkou třívrstvou kompaktní stěnou vyráběnou technologií triextruze. Vysoká rázová odolnost i v mrazu a nadstandardní těsnost umožňuje pokládku i v extrémních podmínkách a zaručuje dlouholetou funkčnost systému.

PP Master SN10, SN12, SN16

Prémiový kanalizační systém z PP s hladkou třívrstvou kompaktní stěnou vyráběnou technologií triextruze dle nejpřísnějších rakouských norem. Trubky disponují vyztuženou vnitřní stěnou, s vnější stěnou stabilizovanou vůči UV záření. Systém disponuje označením „UD“ s možností použití i pod základové desky.

rura PP Connect

PP CONNECT SN10, SN12, SN16

Základní systém (trubky+ tvarovky) z PP pro všechny projekty kde je vyžadované plnostěnné potrubí z PP dle normy ČSN EN 1852.

PP PRAGMA+ID SN 10, SN12, SN16

Kanalizační systém určený pro větší stavby. Korugované potrubí s vnitřní bílou stěnou pro usnadnění kamerových zkoušek. Díky profilu je možné dosáhnout vysokých tuhostí i ve velkých dimenzích (až do DN/ID 1000).

PP PRAGMA HIGWAY SN12, SN16

Kanalizační systém vyvinutý pro dálniční stavby. Disponuje zvýšenou tloušťkou stěny mezi žebry a zaručuje vyšší podélnou tuhost a odolnost než standardní systém PRAGMA+ID.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Revizní šachty DN200, DN300 a DN400

Plastové revizní šachty představují moderní, ekologickou alternativu k těžkým, objemným a na údržbu náročných konstrukcí z betonu. Lehká konstrukce a jednoduché modulární sestavení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Revizní a vstupní šachty DN600, DN800, DN1000

Plastové revizní a vstupní šachty (dimenze DN800 a DN1000 se zabudovanými stupadly) představují moderní, ekologickou alternativu k těžkým, objemným a na údržbu náročných konstrukcí z betonu. Lehká konstrukce a jednoduché modulární sestavení.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100 RC, TYP 3, OCHRANNÝ PLÁŠŤ

Trubky Aqualine Robust díky ochrannému plášti garantují vysokou provozní bezpečnost jak při pokládkách do problematické zeminy, tak pro všechny typy bezvýkopové pokládky.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.