Wastewater-Closed
Wastewater-Open

KANALIZACE

Kanalizace je součástí našich životů. Zajistěme bezpečnou likvidaci odpadů.

Ekologicky nezávadné, dlouhodobé a těsné systémy odpadních vod jsou zásadní pro zdravé komunity a bezpečné životní prostředí. Naše řešení odpadních vod, která jsou certifikována podle národních i mezinárodních bezpečnostních a kvalitativních standardů, se snadno a rychle instalují, vydrží desítky let a vyžadují srovnatelně malou údržbu.

Naše chytrá řešení pomáhají předvídat budoucí potřeby a snižují pravděpodobnost úniku a kontaminace díky spolehlivému sběru a monitorování dat. Dálkové ovládání umožňuje provozovatelům sítí mít plnou kontrolu, větší flexibilitu, klid a hlavně možnost jednat včas.

Sortiment

PVC KG SN4, SN 8, SN 12

Tradiční systém z PVC pro standardní podmínky, vhodný pro rodinné domy.

PVC QUANTUM

Vysokopevnostní kanalizační potrubí z PVC s hladkou vícevrstvou kompaktní stěnou, vysokou kruhovou tuhostí SN 12 nebo SN 16 a vysokou rázovou odolností za mrazu.

PP Master

Prémiový třívrstvý systém z PP s hladkou stěnou, vyráběný dle nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky.

PP PRAGMA+ID

Kvalitativní špičkou na trhu kanalizačních trubek s žebrovanou stěnou z polypropylénu s vysokým pevnostním modulem (PP-HM). 

PP PRAGMA HIGWAY

Nový systém se zesílenou stěnou nad standardní požadavky normy, speciálně vyvinutý pro stavby dálničního typu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Revizní a vstupní šachty

Plastové šachty představují moderní, ekologickou alternativu těžkých, objemných a na údržbu náročných konstrukcí z betonu. 

Tlakové potrubí PE100 RC, TYP 1, jednovrstvé

Trubky Aqualine RC1 jsou vhodné do otevřeného výkopu a pro vybrané bezvýkopové technologie.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100 RC, TYP 3, OCHRANNÝ PLÁŠŤ

Trubky Aqualine Robust díky ochrannému plášti garantují vysokou provozní bezpečnost jak při pokládkách do problematické zeminy, tak pro všechny typy bezvýkopové pokládky.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.