Wastewater-Closed
Wastewater-Open

KANALIZACE

Kanalizace je součástí našich životů. Zajistěme bezpečnou likvidaci odpadů.

Ekologicky nezávadné, dlouhodobé a těsné systémy odpadních vod jsou zásadní pro zdravé komunity a bezpečné životní prostředí. Naše řešení odpadních vod, která jsou certifikována podle národních i mezinárodních bezpečnostních a kvalitativních standardů, se snadno a rychle instalují, vydrží desítky let a vyžadují srovnatelně malou údržbu.

Naše chytrá řešení pomáhají předvídat budoucí potřeby a snižují pravděpodobnost úniku a kontaminace díky spolehlivému sběru a monitorování dat. Dálkové ovládání umožňuje provozovatelům sítí mít plnou kontrolu, větší flexibilitu, klid a hlavně možnost jednat včas.

Aplikace

Rearview shot of an unrecognizable little boy and his mother holding hands and walking in the rain outside

Šachty pro odpadní a dešťové potrubí

Plastové šachty představují moderní, ekologickou alternativu těžkých, objemných a na údržbu náročných konstrukcí z betonu.

Odpadní potrubí pro rodinné a bytové domy

PVC potrubí pro běžné použití u každého rodinného domu a zahradě

Three kids riding bikes to school.
Nikon D850

Odpadní potrubí pro obce a města

Pod pojmem odpadní potrubí pro obce a města rozumíme soubor výrobků pro gravitační kanalizaci, které odpovídají současným technickým nárokům.

Car ride on road in sunny weather, motion blur

Odpadní potrubí pro silniční a dálniční stavby

Pod pojmem odpadní potrubí pro silniční a dálniční stavby rozumíme soubor výrobků pro gravitační kanalizaci, které odpovídají současným technickým nárokům a požadavkům ŘSD.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.