Image picture

Chraňme si čistou vodu a nedovolme její znečištění

Pitná voda je už dnes v řadě zemí velmi vzácná a její cena bude stoupat. Musíme si ji tedy chránit a nedovolit znečištěni zdrojů, stejně jako musíme minimalizovat její ztráty a znehodnocení při dopravě. Vyžadujeme proto spolehlivá potrubí jak pro vodu pitnou, tak pro vodu znečištěnou.

V současné době jsou za nejvhodnější pro dopravu pitné vody považována potrubí z plastů.

Společnost Pipelife Czech s.r.o. Vám toto řešení přináší a nabízí kompletní sortiment.

Aplikace

Little boy drinking tap water. Little boy aged 4 is drinking tap water in sunlit bathroom.

Doprava pitné a užitkové vody

Tlakové trubky systému PE100 RC AQUALINE nebo PVC TLAKOVÉ systémy pro spolehlivý rozvod pitné vody.

Senior woman in her garden outdoors preparing to water the plants, caring, love the nature, backyard

Trubky pro vrtané studny

PVC trubky s hladkým mírně kónickým hrdlem, certifikované pro styk s pitnou vodou. Jsou vhodné pro vrty určené k jímání pitné vody.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.