Kvalita

Pipelife = kvalitní potrubní systémy

Společnost Pipelife Czech s.r.o. si od svého vzniku uvědomuje vedoucí úlohu na českém trhu a dodává na trh pouze výrobky špičkové kvality. Tuto strategii holdingu Pipelife český výrobce striktně dodržuje i v dobách s enormním tlakem na cenu výrobků. Cenovou otázku řeší nikoliv snižováním kvality výrobků, ale v rámci norem nabídkou potrubních systémů v různé cenové úrovni. Zárukou dodávky kvalitního zboží je důsledná výrobní i výstupní kontrola, moderně vybavená laboratoř a přísné dodržování zásad ISO 9001.

Pipelife Czech s.r.o. zásadně přispívá ke zlepšování životního prostředí i samotným výrobním programem. Výrobky jako takové představují skupinu technologicky vyspělých produktů s významným ekologickým přínosem během doby jejich použití, ale i po ukončení jejich životnosti, kdy je možné opakované využití jejich výchozího materiálu. Veškeré produkty jsou zdravotně nezávadné!

Vybraným produktovým řadám bylo uděleno právo používat ochrannou známku „Ekologicky šetrný výrobek“.

Martin Vajdík

CI manažer a kvalita

+420 603 222 619

 

martin.vajdik@pipelife.com

 

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.