Vidaus inžinerija vėsinimas
Vidaus inžinerija vėsinimas

Vytápěcí a chladicí systémy Pipelife

Vnitřní a venkovní topné a chladicí systémy

Pravděpodobně nebude možné ovládat povětrnostní podmínky, ale můžeme ovládat teplotu uvnitř a účinky chladného počasí venku. S naší kompletní nabídkou topných a chladicích systémů můžete těžit z flexibilních, rychlých a kvalitních instalací a zároveň zajistit, aby se vnitřní podmínky domácností, kanceláří a velkých zařízení cítily vždy pohodlně.

Usnadňujeme bezchybné provedení a klid pro vaše instalace. Poskytujeme řešení na jednom místě pro všechny oblasti povrchového vytápění a chlazení uvnitř i vně budov, které jsou plně kompatibilní s udržitelnými způsoby vytápění, abychom vám poskytli ekonomičtější a ekologická řešení.

S odbornými týmy poradců, kteří jsou připraveni podporovat jakékoli dotazy, je naší prioritou vybavit vás trvanlivými a účinnými systémy, které nejen odpovídají životnosti budov, ale také zaručují minimální údržbu během a po instalaci. Další informace najdete v našich komplexních systémech a řešeních pro vnitřní a venkovní povrchové vytápění a chlazení.

Closeup on woman's hand adjusting thermostat valve

Radiátorové připojení

Kompletní řešení pro připojení radiátorů, která jsou přizpůsobitelná podlahovým vytápěním pro split systémy.

Business persons around the office building

Rozvod topné a chladící vody

Systém trubek CARBO oxyCRP s kyslíkovou bariérou pro uzavřené topné a chladící okruhy.

Close Up Of Mature Woman Adjusting Central Heating Temperature At Home On Thermostat

Podlahové vytápění - mokrý systém

Systém podlahového vytápění s širokým sortimentem trubek a izolačních podkladů.

Podlahové vytápění - suchý systém

Systém podlahového vytápění o nízké konstrukční výšce, vhodné pro rekonstrukce a instalace s lehkou stropní konstrukcí.

92287454

Stěnové a stropní vytápění/chlazení

Sofistikovaný a projektový systém pro řešení vytápění a chlazení velkých objektů.

home

Kapilární vytápění a chlazení

NOVINKA - kterou pro vás v současné době připravujeme.

Walk on wet melted ice pavement. Back view on the feet of a man walking along the icy pavement. Pair of shoe on icy road in winter. Abstract empty blank winter weather background

Průmyslové vytápění/chlazení

NOVINKA - kterou pro vás v současné době připravujeme.

Vytápění sportovních ploch

NOVINKA - kterou pro vás v současné době připravujeme.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy vytápění a chlazení. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Pracujeme na udržitelnější budoucnosti

Jako aktivní člen Evropské asociace plastových trubek a tvarovek (TEPPFA) chceme zvýšit povědomí o hodnotě, kterou systémy plastových trubek nabízejí pro udržitelnou budoucnost. Abychom zajistili větší průhlednost vlivu plastových trubkových systémů na životní prostředí, vydali jsme pro váš iPad nástroj EPD (Environmental Product Declaration), který najdete v obchodě Apple App nebo si ho můžete stáhnout přímo z naší webové stránky.

Image picture

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.