Neposkytujeme pouze potrubí, poskytujeme řešení infrastruktury pro zdravější a odolnější komunity.

Potrubí, životně důležité trasy našich společenství

Podzemní infrastruktura je životním stylem našich komunit. Dopravují pitnou vodu, odpadní vodu, dešťovou vodu, plyn, ropu nebo kabely, udržují náš moderní svět v chodu a zachovávají bezpečný, čistý a pohodlný život.

Blaho našich komunit závisí na účinných a spolehlivých infrastrukturních sítích. Co ale dnes znamená „efektivní a spolehlivý“? „Efektivní a spolehlivý“ pro nás představuje kvalitu produktu.

Kromě zajištění nejvyšší kvality produktů a služeb poskytujeme řešení pro současné i budoucí výzvy:

  • zvládnout více s méně zdroji
  • učinit města odolnějšími vůči změnám
  • zvýšit přehled a kontrolu
  • zlepšit bezpečnost sítě

Infrastruktura

Produkty

V Pipelife vyvíjíme infrastrukturní řešení zaměřená na budoucnost a know-how k řešení a zmírňování problémů týkajících se urbanizace, klimatu a znečištění.

Potable Water

Pitná voda

Vytvořte si svoji pitnou síť od zdroje až po kohoutky s certifikovanou špičkovou kvalitou. Získejte více kontroly nad kvalitou sítě a vody pomocí našeho jedinečného řešení Smart Probing.

Stormwater

Dešťová voda

Podnebí se rychle mění a dochází k nadměrnému dešti, suchu, teplu a bleskovým záplavám. Najděte ideální řešení pro správu dešťové vody pro zachycení, zadržení nebo infiltraci a pro opětovné použití vody pro zmírnění problémů souvisejících s vodou a pro ochranu našich komunit před povodněmi a přetečením.

Wastewater

Kanalizace

Ekologické a dlouhodobé potrubní systémy pro odpadní vody jsou nezbytné pro zdravé životní prostředí. Pipelife nabízí širokou škálu gravitačních a tlakových potrubních systémů včetně řešení pro inteligentní čerpání, filtrování, sedimentaci a další.

Gas

Plyn

Přeprava plynu je především o spolehlivosti a bezpečnosti. Z tohoto důvodu jsou zkušenosti a odborné znalosti dodavatele zvláště důležité. Pipelife je průkopnickým dodavatelem plynovodů po celá desetiletí. Nabízíme jedinečná řešení pro distribuci plynu, detekci netěsností a bezpečnost sítě.

Naše služby

Spolehněte se na naše služby a know-how ve všech fázích vašich projektů - od plánování, přes návrh až po instalaci a dále. Najděte spolu s námi ideální řešení pro úspěšný projekt infrastruktury.

Raineo novinky:

Hospodaření s dešťovou vodou.

Naše města rostou, mění se podnebí a voda je stále vzácnější. Jsme nuceni najít řešení, která udržují naše komunity v bezpečí a zajišťují blahobyt i pro budoucí generace. Podívejte se podrobněji na problémy související s vodou, které můžeme vyřešit efektivním řízením dešťových vod.

Reference

chytrá řešení pro infrastrukturu

V rámci produktů pro inženýrské sítě vyrobíme ročně stovky kilometrů několika druhů potrubních systémů. Přestože si to neuvědomujeme, právě potrubní systémy, které jsou většinou skryté v zemi, doručují do našich domovů energie a zajišťují plynulý chod infrastruktury.

Podívejte se na některé z našich referenčních staveb.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.