Irrigation Agriculture

ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉMY

KOMPLETNÍ ZEMĚDĚLSKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM A ŘEŠENÍ

Celosvětová poptávka po zemědělských produktech rychle roste a očekává se, že již do roku 2028 vzroste o 15 %. S nárůstem zemědělství ale souvisí zvýšená spotřeba vody. Bohužel obnovitelné zdroje vody se zmenšují, ale zlepšením zavlažovacích technologií a hospodaření s vodou lze dosáhnout významných úspor vody a ochranu našich vodních zdrojů před nadměrným využíváním. Odhady ukazují, že je možné ušetřit až 43 % objemu odebrané vody přechodem na účinnější zavlažovací systémy a postupy.

Drėkinimas

Kapková závlaha

Ne všechny rostliny dobře snášení závlahu přímým postřikem. Někdy je důležité dodávat vodu blíže ke kořenům apřesně dávkovat správné množství vody tam, kde je nejvíce potřeba.

Řešení v podobě kapkové závlahy se osvědčí všude tam, kde je důležité neustále sledovat vlhkost půdy a chránit ji před vysycháním.

Pipelife-sprinkler-irrigation-field

Zavlažování postřikem

Zavlažování polí je velmi důležité, samotné srážky k tomu nestačí.

Chcete-li maximalizovat výnosy, musíte rostlinám poskytnout ty nejlepší podmínky pro růst. Kromě hnojiv je nutné i přiměřené množství vody – zejména v období sucha. Využitím inteligentních řešení spočívajících v automatickém závlahovém systému polí a plodin můžete ušetřit spoustu času a peněz.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.