Pipelife Partnership

Společná spolupráce, společný růst.

#spolupráce

Každý z nás má jiné silné stránky. To je dobrá věc. Spojením našeho know-how, dovedností, zkušeností a tvořivosti dosáhneme mnohem více, než jako jednotlivec. V rámci dnešních výzev sdílíme cíle a účel. Všichni chceme zdravější prostředí, všichni chceme zlepšit naše životní pohodlí, všichni chceme zajistit  pohodu pro nás i pro budoucí generace. Spojme se a rozvíjíme naše know-how a dovednosti společně, přeměním účelu ve výkon a cíle v úspěchy.

Můj první telefonát je do Pipelife. I když nemají odpověď, vím, že pomohou.

Zákazník z Rakouska

Pipelife není jen výrobcem a prodejcem produktů. Pipelife pomáhá při plánování a hledání řešení - i pro ty nejnáročnější výzvy. V případě dotazů kontaktujte naše odborníky, zajisté společně najdete řešení.

muž_telefon

Naše partnerství

Všichni jsou spolu s partnerem silnější - a stejné je to i u nás. Mnoho našich inovací je výsledkem spolupráce. Spolupracujeme s technologickými partnery, abychom kombinovali naše produkty a vytvářeli nová řešení. Pravidelně také spolupracujeme s univerzitami a výzkumnými ústavy, abychom zkombinovali a rozšířili naše znalosti

Nakonec jsou našimi nejdůležitějšími partnery naši zákazníci - návrháři, instalační pracovníci, operátoři nebo koncoví uživatelé. Vážíme si všech vstupů a pomáháme našim partnerům najít dokonalá řešení. Mnoho našich nejlepších řešení, jako je systém Gas-Stop, bylo vyvinuto v úzké spolupráci se zákazníky.

Spolupráce

Důvěryhodní montéři, prodejci a projektanti

Pipelife spolupracuje s mnoha společnostmi ohledně plánování, dodávek, implementace nebo instalace. Od našich partnerů požadujeme vysoké standardy, a proto jsou to všichni odborníci ve svém oboru a mohou vám pomoci najít perfektní řešení pro váš projekt.

Najděte si vhodného partnera pro svůj projekt!

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.