stormwater
Pipelife Storm Water Open

Dešťová voda

Poskytuje vám spolehlivé a efektivní systémy zásobování vodou

Hygienický. Bezpečný. Korozivzdorný. Nízká údržba. Toto je jen několik základních požadavků, které byste očekávali od vašich systémů zásobování vodou.

Čisté rozvody pitné vody jsou životně důležité pro naše zdraví a pohodu. Proto jsou naše systémy zásobování vodou preferovanou volbou pro bezpečné zásobování pitnou vodou v domácnostech a budovách po celé Evropě. Certifikace podle národních i mezinárodních bezpečnostních standardů a specifikací kvality jsou známé svou trvanlivostí a spolehlivostí.

Díky desetiletím výrobních zkušeností pod našimi pásy vyrábíme kompletní systémy přívodu vody pro snadnou a rychlou instalaci, abychom vám zajistili klid. Jak se dalo očekávat, naše kompletní řada vodovodních potrubí neobsahuje těžké kovy a toxické chemikálie, takže máte po ruce nejbezpečnější možnosti, které vyžadují minimální údržbu.

Ať už plánujete novou budovu nebo pracujete na renovaci, jsme připraveni vám poskytnout jakékoli dotazy a zajistit bezpečné a trvalé instalace od začátku do konce. Podívejte se na naše komplexní řešení dodávky vody pro více informací.

Aplikace

Pipelife composite GRP Cover round

Drenážní systémy

Systémy pro běžné i nejnáročnější podmínky včetně drenážních šachet. Umožňují najít optimální řešení pro všechny druhy staveb.

Hospodaření s dešťovou vodou

Komplexní systém pro řešení probematiky jímání a vsakování dešťové vody.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.


Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.