Kabelovody Pipelife / OPI

Kabelovody PIPELIFE / OPI

Ideálním a naprosto bezpečným a spolehlivým řešením pro ochranu kabelů jsou KABELOVODY. Chrání kabely uložené v zemi nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní vodě a riziku poškození při vlastní pokládce.

Jsou to jednoduché stavebnicové systémy, které umožňují velmi rychlou a jednoduchou instalaci a zvyšují životnost a spolehlivost kabelových systémů.

KABELOVODY jsou výborným řešením i v případě, že je více sítí v jednom výkopu – v ochranných trubkách je možné vést současně kabely telekomunikačních společností, státní správy a jiných společností. Současně umožňují, že se kabely dají snadno vytáhnout, najít, opravit, nahradit případně doplnit.

Pro optimální řešení podle zadavatelským podmínek lze využít vysoce variabilní výběr komponentů společnosti Pipelife od základních trubek až po vysokopevnostní trubky a trubky se sníženou hořlavostí, stejně tak i systém tvarovek a příslušenství.

Pro exponovaná místa, např. tunely, železnice, dálnice, nabízíme kabelovod  PIPELIFE / OPI.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.