Inteligentní a digitální

Inteligentní a digitální řešení od Pipelife

Budoucnost je chytrá - stejně jako naše systémy. Senzory a počítače usnadňují monitorování a správu důležité infrastruktury, než kdy dříve. Usilujeme o to, abychom využili údaje, které nám pomohou vylepšit všechny naše produkty a zpříjemnit všechna naše řešení - od malého systému vytápění v jedné domácnosti až po velké rozvody vody a plynu.

Chytré snímání

Inovativní partner společnosti Pipelife Netherland, MMID, přišel na místo pilotního testování, aby nainstaloval a otestoval jednu z nejnovějších inovací pro sektor pitné vody: modulární a skutečně inteligentní řešení pro sondování.

Další informace o této inovaci naleznete v našem zpravodajském článku.

Raineo: Chytré řešení pro správu dešťové vody

Raineo je chytré a modulární řešení pro správu dešťové vody. Chytání, čištění, skladování, vypouštění a opětovné použití dešťové vody lze zvládnout jediným systémem. Od této chvíle se povodeň stává fikcí!

Raineo_Video

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.