Hlavní inovace

Hlavní inovace od Pipelife

Ve většině společností znamená inovace pouze vývoj a zdokonalení stávajících řešení. Na Pipelife inovace také znamenají změnu hry. Snažíme se zavádět skutečné novinky, které mohou narušit celá průmyslová odvětví.

Vysokotlaký transport vodíku

Společně s přístavy Groningen vyvinula společnost SoluForce od společnosti Pipelife systém flexibilních kompozitních trubek pro vodíkové aplikace až do 42 barů. Jedinečný ve světě přenosu vodíku a první na světě. Tento významný milník má zásadní dopad na proveditelnost (zeleného) vodíku a je novým krokem k udržitelné skladbě zdrojů energie.

SoluForce hydrogen graphic

Chytré snímání

Inovativní partner společnosti Pipelife Netherland, MMID, přišel na místo pilotního testování, aby nainstaloval a otestoval jednu z nejnovějších inovací pro sektor pitné vody: modulární a skutečně inteligentní řešení pro sondování.

Další informace o této inovaci naleznete v našem zpravodajském článku.

Raineo: Chytré řešení pro správu dešťové vody

Raineo je chytré a modulární řešení pro správu dešťové vody. Chytání, čištění, skladování, vypouštění a opětovné použití dešťové vody lze zvládnout jediným systémem. Od této chvíle se povodeň stává fikcí!

Raineo_Video

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.