Nejnovější řešení

Nejnovější produkty a řešení od Pipelife

Každý den pracujeme na tom, aby byla naše řešení ekonomičtější, odolnější, pružnější a udržitelnější - nebo jednoduše lepší. To zahrnuje zavádění nových řešení a hledání nových oblastí použití pro zavedené produkty. Zde naleznete přehled našich nejnovějších řešení.

Smart Probing

Inovativní partner společnosti Pipelife Netherland, MMID, přišel na místo pilotního testování, aby nainstaloval a otestoval jednu z nejnovějších inovací pro sektor pitné vody: modulární a skutečně inteligentní řešení pro sondování.

Další informace o této inovaci naleznete v našem článku Novinky.

Vysokotlaký transport vodíku

Společně s přístavy Groningen vyvinula společnost SoluForce od společnosti Pipelife systém flexibilních kompozitních trubek pro vodíkové aplikace až do 42 barů. Jedinečný ve světě přenosu vodíku a první na světě. Tento významný milník má zásadní dopad na proveditelnost (zeleného) vodíku a je novým krokem k udržitelné skladbě zdrojů energie.

SoluForce hydrogen graphic

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.