Příslušenství k odpadním systémům

Příslušenství k odpadním systémům

Nedílnou součástí odpadních systému jsou prvky, které jsou nutné při montáži, případně jsou předepsané projektovou dokumentací. Jedná se o mazivo, objímky, protipožární manžety, odvětrávací hlavice nebo přivzdušnění.

Mazivo

V nabídce ve třech objemech – do kapsy na malé montáže či na stavbu na velké instalace. Tuby 150 a 250 gramů, nebo kbelík 2000 gramů. Mazivo je testováno na styk s pitnou vodou.

Objímky

Pro ukotvení odpadních systému se používají objímky jako pevné či kluzné uložení. Zvláště u tichých odpadních systémů je důležité použít objímky, které mají zvukově izolační schopnosti a tato jejich funkce byla otestována nezávislým měřením.

Protipožární manžety, tmely a silikony

Pro utěsnění prostupů odpadního systému ve stěnách (plných nebo lehkých příčkách) a stropech kde je vyžadována protipožární bezpečnost v souladu s ČSN.

Přivzdušňovací ventil ARIO

Zvláště u rekonstrukcí někdy není možné udělat odvětrání stoupacího potrubí pomocí větrací hlavice na střeše domu. Zde najde své umístění přivzdušňovací ventil ARIO, který přisává vzduch zevnitř prostoru, kde je instalován. A tomu je uzpůsoben i design.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.