International business network with connected lines, worldwide communication for internet of things, finance, trading, blockchain and web technologies, concept wit businessman using tablet computer

Mysli globálně, jednej lokálně

#blízkost

Pokud jde o infrastrukturu, stavebnictví a zemědělství, každý region má své zvláštnosti. Přesto jsme jednou z předních světových společností v našem oboru a silnou značkou. Jak to hraje spolu? Naše týmy na 26 místech v Evropě a USA zůstávají v blízkosti místních zákazníků. Takto chápeme vaše potřeby, mluvíme vaším jazykem a poznáme specifikace vaší země. Na úrovni skupiny Pipelife však spojujeme síly, sdílíme a vyměňujeme si know-how a osvědčené postupy.

Co to znamená pro naše zákazníky a partnery? Přestože vás může váš projekt doprovázet jeden důvěryhodný specialista Pipelife, můžete těžit z know-how a odborných znalostí celého týmu, ano celé skupiny, která ho podporuje.


Pipelife: Váš místní partner

Společnost Pipelife je přítomna ve 26 zemích. A pro nás být přítomen v zemi, to neznamená jen mít tam obchodního zástupce. Máme velký tým odborníků, kteří vás podporují, a ve většině zemí máme také závody, kde vyrábíme naše produkty. Tímto způsobem s vámi můžeme efektivně komunikovat, koordinovat a dodávat produkty v krátkém čase a posilovat tak místní ekonomiku.

Business people shaking hands

Krátká přeprava - nízké emise

Objednávání produktů Pipelife znamená objednávání regionálních produktů. Naše produkty nejsou dodávány ze zámoří, máme závody po celé Evropě. Naše výrobky jsou tedy přepravovány na krátké vzdálenosti, což vede k rychlému dodání a nižším emisím uhlíku. Tímto způsobem podporujeme udržitelnost.

Covers and Grates

DŮVĚRYHODNÍ MONTÉŘI, PRODEJCI A PROJEKTANTI

Pipelife spolupracuje s mnoha společnostmi ohledně plánování, dodávek, implementace nebo instalace. Od našich partnerů požadujeme vysoké standardy, a proto jsou to všichni odborníci ve svém oboru a mohou vám pomoci najít perfektní řešení pro váš projekt. Máme velkou síť spolupracovníků, a za jisté vám doporučíme i nějakého ve vašem okolí.

Kontaktujte nás, a společně najdeme vhodného partnera pro váš projekt!

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.