Pojďme růst spojením sil pro společný účel

#kariéra

Víme, že každý z 2 756 lidí pracujících pro Pipelife na 26 místech má svůj individuální soubor dovedností, know-how, zkušeností a osobních cílů. A přesto nás něco spojuje. Je to společný účel: zlepšit kvalitu života současných i budoucích generací.

Věříme, že společnost může být tak dobrá, jak jsou její lidé kvalifikovaní a motivovaní. Proto dbáme na to, abychom každému poskytli spravedlivé, bezpečné a respektující pracovní podmínky. Naši lidé na oplátku přispívají vysokou pracovní výkonností, nadšením a loajalitou.

Práce ve společnosti Pipelife

Práce ve společnosti Pipelife znamená pracovat v jedinečné společnosti, kde uvidíte suroviny zpracované do plastových potrubních systémů, které jsou poté dodávány do celého světa a využívány na různých trzích.

Pipelife patří do mezinárodní skupiny Wienerberger a nabízí to nejlepší z obou světů: Na jedné straně velikost a povahu regionální společnosti a na druhé straně profesionalitu a ambice nadnárodní společnosti. 

Podívejte se na aktuálně otevřené pozice

Všechna aktuálně otevřená pracovní místa najdete na odkazu níže.
Pokud vás cokoli zajímá, rádi byste u nás pracovali nebo se zeptali na cokoli týkající se pracovních příležitostí v Pipelife, neváhejte kontaktovat naše personální oddělení!
 
Anna Vagnerová
HR Business partner

+420 720 989 982
anna.vagnerova@wienerberger.com
 
 

Přidejte se k nám ve 26 zemích

Pipelife je zastoupena závody, dceřinými společnostmi a prodejními kancelářemi ve 26 evropských zemích a USA. Procházejte naše místa a zjistěte, kde se k nám můžete připojit.

Pipelife Locations Map

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.