Aqualine Robust upozornění

Vážení zákazníci, 

  v souvislosti se sjednocením sortimentu v rámci holdingu Pipelife můžete po přechodnou dobu obdržet trubky Aqualine ROBUST s ochranným pláštěm z PP. Trubky s ochranným pláštěm z PP splňují všechny deklarované vlastnosti stejně jako trubky s PE ochranným pláštěm, včetně použití pro náročné bezvýkopové technologie. 

POZOR!! 

Trubky s PP ochranným pláštěm nelze svařovat natupo bez jeho částečného odstranění v místě svaru. Konce trubek (od d 110) jsou ve vzdálenosti cca 2 cm před-řezány pro snadnější odstranění ochranného pláště. Vzhledem ke zvýšené přilnavosti PP ochranného pláště není již nutné chránit svar smršťovací manžetou. 

Aby nedocházelo k záměně, trubky jsou vizuálně odlišeny – stávající sortiment s PE ochranným pláštěm má dvojité bílé identifikační pruhy, přechodný sortiment s PP ochranným pláštěm má jednoduché bílé pruhy. Trubky mají integrovaný izolovaný detekční vodič. 

Tato dočasná změna se týká dimenzí dn90 a 110. Trubky splňují všechny požadavky normy ČSN EN 12201 a specifikace PAS1075. Pokud Vám takový výrobek budeme nabízet, budeme Vás předem o této skutečnosti informovat. 

Děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem,

 

Marie Horová

PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO TLAKOVÉ SYSTÉMY A EKOSYSTÉMY

+420 603 556 684

+420 577 111 241

marie.horova@pipelife.com

aqualine titulka

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.