Novinky

aqualine titulka

PIPELIFE INFO - AQUALINE ROBUST

Vážení zákazníci, v souvislosti se sjednocením sortimentu v rámci holdingu Pipelife můžete po přechodnou dobu obdržet trubky Aqualine ROBUST s ochranným pláštěm z PP. Trubky s ochranným pláštěm z PP splňují všechny deklarované vlastnosti stejně jako trubky s PE ochranným pláštěm, včetně použití pro náročné bezvýkopové technologie.

Měníme náš vizuální styl!

A pevně doufáme, že se Vám tato změna bude líbit. Stejně tak, jako se mění a vyvíjí komunikace v běžném životě, mění se i styl komunikace jednotlivých značek. Po mnoha letech své úspěšné činnosti jsme se tak rozhodli pro přípravu nového moderního loga a spolu s ním celé vizuální identity, která naši společnost utváří. 

Opatření v souvislosti s hrozbou koronaviru

Vážení obchodní partneři,

 společnost Pipelife Czech, s.r.o. provedla taková opatření, aby provoz byl omezen co nejméně, abychom mohli i nadále zajišťovat Vaše požadavky.

Novinka v PP-R/PP-RCT systému INSTAPLAST

Po náročném vývoji a následných úspěšných testech v ITC Zlín (splnění požadovaných technických parametrů, certifikace) společnost Pipelife Czech zahájila standardní výrobu trubek CARBO oxyCRP. Jedná se o vícevrstvé trubky na bázi PP-RCT s kyslíkovou bariérou ve střední vrstvě.

Novinka - Trubka Ter heat pump

Společnost Pipelife Czech s.r.o. ve spolupráci s Terrendis - výrobcem předizolovaného potrubního systému představuje novinku v tomto sortimentu – předizolovaný potrubní systém s integrovanými chráničkami pro vedení elektroinstalace a regulačních kabelů. 

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.