Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Pipelife Videa

Naučte se, jak správně pracovat s našimi produkty!

Jak správně postupovat při práci s našimi produkty? Jak na svařování našeho sortimentu? Připravili jsme pro vás krátká videa, která vám velmi stručně a názorně přiblíží správný postup práce s našimi produkty.

 

 

Jak svařovat potrubí systému Pipelife PP-R Instaplast

Systém PP-R – plastový potrubní systém pro rozvod pitné, studené a teplé vody, rovněž vhodný pro rozvod stlačeného vzduchu. Jak správně postupovat při svařování tohoto potrubí vám ukáže video níže.

 

 

Jak lisovat vícevrstvé potrubí systému Pipelife Radopress

 Systém RADOPRESS - univerzální potrubní systém vícevrstvých trubek a lisovaných tvarovek použitelný pro všechny oblasti rozvodů: pitné a teplé vody, ústředního vytápění, podlahového vytápění. Podívejte se, jak správně postupovat při lisování tohoto systému.

 

 

Jak svařovat STABI BETA potrubí systému Pipelife PP-R Instaplast

Trubky STABI BETA jsou vícevrstvé trubky s hliníkovou fólií. Vnitřní vrstva trubky je vyrobena z materiálu PP-RCT, který nabízí vyšší bezpečnost provozu a umožňuje využití potrubí pro aplikace s vyššími tlakovými a teplotními aplikacemi. Názorné video vám ukáže, jak postupovat při svařování tohoto potrubního systému.

 

 

 Podívejte se i na naše videa o vybraných produktech:

CARBOCRP

CARBO OXYCRP

RADOPRESS FLOORE