Ekosystémy jsou život

Příroda je součástí našeho života. Starejme se o ni, Pěstujme své plody efektivně a opatrně.

Zemědělství je život. Růst plodin je základem naší existence, takže vytváření perfektních podmínek pro pěstování plodin je pro nás důležitou záležitostí. Hlavní výzvou zde je kompenzovat období příliš malým nebo příliš velkým množstvím vody. Pro řešení těchto výzev nabízí Pipelife široké portfolio zavlažovacích sytémů a drenážních systémů pro zemědělské použití.

Pojďme se zamyslet nad naší činností a naší planetou. V současné době máme k dispozici řadu alternativních řešení, která chrání nejen naše zdraví, jsou ekononomicky přívětivá, ale také znamenají šetrné zacházení s přírodou.

 

Produkty

New Energy

Eco & Geo

Dobrou zprávou je, že v současné době máme k dispozici mnoho ekologických alternativních řešení, která nabízejí extrémně energeticky efektivní a udržitelné nastavení pro váš domov nebo kancelář.

Stormwater

Hospodaření s dešťovou vodou

Pro efektivní zachycování, zadržování a využití dešťové vody, případně k jejímu bezproblémovému vsakování do země slouží systém Raineo®.

Reference

ekosystémy pro vaše stavby

Jedním z aspektů zvažovaných v rámci posouzení životního cyklu (LCA) je životnost, která se vztahuje na dobu, po kterou může produkt zůstat v provozu. Jako aktivní člen Evropské asociace plastových trubek a tvarovek (TEPPFA) je společnost Pipelife hrdá na to, že naše potrubní systémy pro pitnou vodu jsou zkouškou času a životnost trvá déle než 100 let.

Podívejte se na naše další referenční stavby.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.