Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu
  • Pipes 2
  • Pipes 1
  • Pipes 4

Nabízíme plastové kanalizační potrubí, plastové šachty, vodovodní potrubí, plynovodní potrubí, drenáže, kabelové a plynové chráničky, trubky pro vrtané studny a zemní výměníky tepla.

Novinky

Opatření v souvislosti s hrozbou koronaviru

Opatření v souvislosti s hrozbou koronaviru

Vážení obchodní partneři, v návaznosti na usnesení vlády o bezpečnosti České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ Vás chceme informovat, že společnost Pipelife Czech, s.r.o., provedla taková opatření, aby provoz byl omezen co nejméně a mohla i nadále zajišťovat Vaše požadavky.

Produktové novinky

Novinka v PP-R/PP-RCT systému INSTAPLAST

Novinka v PP-R/PP-RCT systému INSTAPLAST

Po náročném vývoji a následných úspěšných testech v ITC Zlín (splnění požadovaných technických parametrů, certifikace) společnost Pipelife Czech zahájila standardní výrobu trubek CARBO oxyCRP.

PIPELIFE VIDEA

NOVÁ VIDEA PRO VÁS

NOVÁ VIDEA PRO VÁS

Jak správně postupovat při práci s našimi produkty? Připravili jsme pro vás krátká videa, která vám velmi stručně a názorně přiblíží správný postup práce i produkty samy.
Ke stažení

Ke stažení

Spousta informací o našich produktech na jednom místě. Katalogy, ceníky, certifikáty i software pro projektanty.
Programy pro projekci

Programy pro projekci

Naše výpočtové nástroje vám pomohou a usnadní výpočty s různými produkty Pipelife. Vyzkoušejte je!