Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Kvalita

Pipelife = kvalitní potrubní systémy

Společnost Pipelife Czech s.r.o. si od svého vzniku uvědomuje vedoucí úlohu na českém trhu a dodává na trh pouze výrobky špičkové kvality. Tuto strategii holdingu Pipelife český výrobce striktně dodržuje i v dobách s enormním tlakem na cenu výrobků. Cenovou otázku řeší nikoliv snižováním kvality výrobků, ale v rámci norem nabídkou potrubních systémů v různé cenové úrovni. Zárukou dodávky kvalitního zboží je důsledná výrobní i výstupní kontrola, moderně vybavená laboratoř a přísné dodržování zásad ISO 9001.

Pipelife Czech s.r.o. zásadně přispívá ke zlepšování životního prostředí i samotným výrobním programem. Výrobky jako takové představují skupinu technologicky vyspělých produktů s významným ekologickým přínosem během doby jejich použití, ale i po ukončení jejich životnosti, kdy je možné opakované využití jejich výchozího materiálu. Veškeré produkty jsou zdravotně nezávadné!

Vybraným produktovým řadám bylo uděleno právo používat ochrannou známku „Ekologicky šetrný výrobek“.

 

Manažer kvality:

Mgr. Martin Vajdík
tel. +420 577 111 221
mobil: +420 603 222 619
martin.vajdik@pipelife.com