Image picture

PITNÁ VODA

CHRAŇME SI ČISTOU VODU A NEDOVOLME JEJÍ ZNEČIŠTĚNÍ

Pitná voda je už dnes v řadě zemí velmi vzácná a její cena bude stoupat. Musíme si ji tedy chránit a nedovolit znečištěni zdrojů, stejně jako musíme minimalizovat její ztráty a znehodnocení při dopravě. Vyžadujeme proto spolehlivá potrubí jak pro vodu pitnou, tak pro vodu znečištěnou.

V současné době jsou za nejvhodnější pro dopravu pitné vody považována potrubí z plastů.

Společnost Pipelife Czech s.r.o. Vám toto řešení přináší a nabízí kompletní sortiment.

Sortiment

Tlakové potrubí PE100 RC, TYP 1, jednovrstvé

Trubky Aqualine RC1 jsou vhodné do otevřeného výkopu a pro vybrané bezvýkopové technologie.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100 RC, TYP 2, DVOUVRSTVÉ

Vnější barevná vrstva trubky Aqualine RC2 detekuje míru poškození, trubky jsou vhodné do otevřeného výkopu a pro vybrané bezvýkopové technologie.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100 RC, TYP 3, OCHRANNÝ PLÁŠŤ

Trubky Aqualine Robust díky ochrannému plášti garantují vysokou provozní bezpečnost jak při pokládkách do problematické zeminy, tak pro všechny typy bezvýkopové pokládky.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100 RC, PŘEDIZOLOVANÉ

Trubky Aqualine IzoCool zajistí díky izolační vrstvě spolehlivý transport vody v zámrzné hloubce nebo při povrchovém vedení.

Tvarovky

Trubky řady PE100 RC můžeme spojovat svařování elektrotvarovkou nebo na tupo, a svěrnými spojkami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trubky pro bezvýkopové technologie

Trubky řady Aqualine z PE100 RC splňují všechny předpoklady pro bezpečnou a spolehlivou realizaci výstavby nových sítí nebo rekonstrukci stávajících sítí bezvýkopovou technologií.

Tlakové potrubí PVC

PVC tlakové trubky a tvarovky jsou určeny pro dopravu pitné i užitkové vody. Díky naformovaným nástrčným hrdlům, opatřených těsnícími kroužky je montáž velmi rychlá a snadná.

Senior woman in her garden outdoors preparing to water the plants, caring, love the nature, backyard

Trubky pro vrtané studny

PVC trubky s hladkým mírně kónickým hrdlem, certifikované pro styk s pitnou vodou. Jsou vhodné pro vrty určené k jímání pitné vody.

Naše nadstandardní služba pro vás

V každé fázi vašeho projektu jsme se zavázali dodávat a obsluhovat nejspolehlivější a nejefektivnější systémy zásobování vodou. Naše týmy poradců jsou připraveny poskytnout odborné vedení ohledně našeho produktového portfolia, rozsahu služeb a nejmodernějších řešení, která vám pomohou splnit vaše požadavky na instalaci.

Jako mezinárodní výrobce potrubních systémů s prodejci v celé Evropě těžíte z místních a globálních odborných znalostí a z přístupu k kvalitním produktům, které splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.