Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Kariéra

Informace pro zájemce o práci v Pipelife Czech s.r.o.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte:

Lenka Kunzová
personalistka

Tel.: 577 111 265
Mobil: 603 144 902
E-mail: lenka.kunzova@pipelife.com

Aktuálně hledáme

 

 

 

 

 

Zaujala Vás některá pozice?

Pokud Vás některá nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací, zašlete nám svůj životopis a informace o sobě prostřednictvím formuláře níže.

Osobní údaje

 

Pozice

Příloha

Zde můžete nahrát Váš životopis jako přílohu k Vaší žádosti. Můžete nahrávat pouze soubory ve formátu MS Word (*.docx) nebo Adobe PDF (*.PDF). Velikost souboru nesmí překročit 1MB.

Zadané údaje, jakož i osobní údaje obsažené v přiložených dokumentech budou používány a uchovávány společností Pipelife Czech s.r.o. za účelem zpracování žádosti.

Vaše údaje budou považovány za důvěrné. Váš souhlas může být kdykoli zrušen telefonicky na čísle 603144902 nebo emailem sent to the Wienerberger HR Team - lenka.kunzova@pipelife.com. Všechny podrobnosti týkající se ukládání, zpracování a vymazání údajů, jakož i vaše práva týkající se používání vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

 -  = 13 Prosím vyřešte tuto rovnici.
Požadovaná pole jsou označena *.
7