Společnost Pipelife používá cookies k přizpůsobení webových stránek vašim potřebám. Soubory cookie, které jsou již v počítači, lze kdykoli smazat. Pokyny k výmazu lze nalézt v nastavení prohlížeče (v části "Nápověda" v nabídce prohlížeče). Více si přečtěte tuClose
Choose your region
NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Novinky

Stavte výhodně i na podzim!

I na podzim jsme si pro Vás přichystali oblíbenou akci, díky které máte možnost získat stavební materiál včetně našeho potrubí za akční ceny!

Výprodejový ceník

Využijte naší letní akce - aktuálně nabízíme slevy na vybrané druhy zboží. Podívejte se na akční položky napříč celým sortimentem!

Stavba domu Wienerberger e4 pokračuje

Již se začalo s montáží vnitřních instalací – rozvody vody a odpadních systémů. Podívejte se, jak práce pokračují.

Novinka - Trubka Ter heat pump

Představujeme novinku v sortimentu Terrendis – předizolovaný potrubní systém s integrovanými chráničkami pro vedení elektroinstalace a regulačních kabelů.

Opět stavíme výhodně!

Opět je zde oblíbená akce, díky které máte možnost získat stavební materiál včetně našeho potrubí za akční ceny!

Odlučovače lehkých kapalin

Odlučovače lehkých kapalin patří mezi další klíčové prvky systému hospodaření se srážkovými vodami Raineo.

Nový STORMBOX II

Přichází nový systém STORMBOX II, který zahrnuje řadu zdokonalení nejen pro uživatele, ale i pro realizační společnosti!

Nové ceníky 2019

Připravujeme aktualizaci produktových ceníků, ve kterých dojde k mírnému zdražení o 4-6%. Platit začnou od 15. dubna 2019.

Nová PRAGMA HIGHWAY

Představujeme Vám potrubí PRAGMA HIGHWAY SN12 a SN16, s vylepšenými fyzikálními vlastnostmi, které reagujÍ na nové požadavky ŘSD.

Carbo oxy CRP

Objevte novinku v našich sanitárních systémech! Jedinečná třívrstvá trubka pro tlakové aplikace nyní 100% vhodná i pro uzavřené tlakové okruhy!
pipelife_flags