Time for coffee, woman Cooking morning coffee at home.

Distribuce plynu

Bezpečnost je jednou z hlavních priorit při výrobě našeho potrubí.

Plyn je jeden z dalších energetických zdrojů, které můžeme zařadit do kategorie EKO. Jako přední výrobce nízkotlakých systémů dodávek plynu v celé Evropě jsme významným dodavatelem polyetylénových a (tvárných) PVC systémů pro rozvody plynu s širokou nabídkou trubek a tvarovek.

S bezpečností jako jednou z našich hlavních priorit vyrábíme a dodáváme různé bezpečnostní systémy a kompletní potrubní systémy z PVC právě pro dodávku plynu. Pro jeho bezpečnou a spolehlivou distribuci je nejvhodnější potrubí z materiálu PE100RC.

Potrubí je určeno pro pokládku do země a lze jej použít jak pro zemní plyn tak i svítiplyn, biometan nebo plynnou fázi propanu.

Distribuce plynu

Systém PE100RC Gasline

Plynovodní potrubí z materiálu PE 100RC řady GASLINE s vyšší odolností proti praskání, vhodné pro všechny bezvýkopové technologie pokládky.

Spojky

Ve srovnání se systémem HT PP přináší nový systém výrazně nižší hlučnost při odvodu odpadních vod uvnitř budov.

Naše nadstandardní služba pro vás

Jsme výrobci. Můžeme vám vyrobit trubky ve speciálních délkách při zachování minimálního objemu výrobní dávky.

Rovněž u tvarovek jsme schopni dodat speciální odbočky využívající naše standardní tvarovky a trubky.  

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.