Odpadní systémy pro města a obce

Odpadní systémy pro města a obce

Pod pojmem odpadní potrubí pro obce a města rozumíme soubor výrobků pro gravitační kanalizaci, které odpovídají současným technickým nárokům.

Pipelife Czech s.r.o. pro tyto účely nabízí kompletní řadu PVC, PP a PE potrubí široký sortiment kanalizačních systémů pro různé aplikace z materiálů PP, PVC i PE.  Zahrnuje potrubní systémy se strukturovanou i plnostěnnou stěnou v kruhových tuhostech SN 10 až SN 16. Sortiment doplňuje systém revizních a vstupních šachet. Bohatá nabídka kanalizačních šachet revizních i vstupních.V našem sortimentu naleznete trubky s hladkými i strukturovanými stěnami.

Řešení / systémy

Systém PVC QUANTUM

Kompletní systém včetně tvarovek vyšší pevnostní třídy, zaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost v nejnáročnějších podmínkách.

Systém PP MASTER

Prémiový třívrstvý systém z PP s hladkou stěnou, vyráběný dle nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky.

Systém PP CONNECT

Jednovtrstvý systém z PP s hladkou stěnou, vyráběný dle nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky. Je zárukou dlouhodobé životnosti a plnění funkčních požadavků na stokové sítě. 

Systém PP PRAGMA+ID

Kvalitativní špička na trhu kanalizačních trubek s žebrovanou stěnou je potrubní systém Pragma+ID.

Časté otázky

Vy, kteří pracujete s návrhem potrubních systémů, nebo jako dodavatel, máte pravděpodobně nějaké dotazy ohledně našich produktů a způsobu jejich použití. Pod tímto nadpisem jsme shromáždili řadu často kladených otázek, které obvykle dostáváme od našich zákazníků a partnerů.