Choose your region

NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Archiv novinek

Nové informace pro projektanty

V rámci zlepšování služeb projektantům jsme na naše webové stránky doplnili detailní výkresy trubek a tvarovek kanalizačních systémů PVC KG a PP Master.

PRO STAVBY DÁLNIČNÍHO TYPU

Přicházíme s novými potrubními systémy se zesílenou stěnou, které jsou speciálně vyvinuty pro stavby dálničního typu - PRAGMA HIGHWAY a PRAGMA HIGHCLASS.

STAVTE VÝHODNĚ

Stavíte dům? Pak neváhejte a „stavte výhodně“! Plastové potrubí, cihly, komín, střešní krytiny, okna i dveře nyní můžete mít za výjimečnou cenu, a to od špičkových značek na trhu.

AQUALINE - na vlně jistoty

Pro rok 2017 přichází Pipelife s novou rozšířenou produktovou řadou vodovodního potrubí a potrubí pro tlakovou kanalizaci s názvem AQUALINE RC! Získejte více informací!

PRAGNUM – kanalizační potrubí velkých průměrů

Požadavky na kvalitní a odolné kanalizační potrubí s vysokou životností se přesunují i do oblastí velkých průměrů trubek. Pipelife tento trend sleduje a přináší na trh nový kanalizační systém PRAGNUM.

Evoluce u konce

Hledání optimálního využití karbonových vláken v plastových potrubních systémech je u konce - CARBOCRP!

Úprava cen výrobků od 15.6.2015

Změna balení PVC trub

Informace zákazníkům

Vážení zákazníci, chtěl bych Vám oznámit, že společnost Pipelife Czech registruje v poslední době značný nedostatek surovin na světových trzích.

SUPERtwin z PE100RC

Po velmi úspěšném přijetí RC trubek Pipelife typu 1 a 3 českým i zahraničním trhem (jde o trubky SUPERpipe a Robust SUPERpipe) rozšiřuje Pipelife Czech výrobní řadu o trubní typ RC 2, výrobek SUPERtwin.

Rozšíření kanalizačního systému Pragma+ID

V současnosti je kvalitativní špičkou na trhu kanalizačních trubek se strukturovanou stěnou potrubní systém Pragma+ID SN 10. Jeho základem jsou korugované trubky z polypropylénu s vysokým pevnostním modulem (PP-HM).

Úprava cen výrobků pro rok 2015

Nové katalogy Pipelife

V rámci periodické aktualizace technických podkladů připravil Pipelife nové katalogy.

TLAKOVÉ POTRUBÍ PE100, PE100RC

K dispozici je nový katalog tlakových systémů z PE 100 a PE 100RC. Jsou v něm provedeny změny, odpovídající současným normám a sortimentu výrobků. Zahrnuje trubky v běžném provedení a v provedení ROBUST SUPERpipe, určené pro pitnou vodu i pro tlakovou a podtlakovou kanalizaci.

Q-DRAIN VYSOKOPEVNOSTNÍ DRENÁŽNÍ SYSTÉM

Vhodná perforace trub špičkového kanalizačního systému PVC Quantum je cestou k získání dokonalého systému pro drenáže. Třívrstvé hrdlované kompaktní trubky Q-DRAIN o kruhové tuhosti SN 12 jsou vhodné pro velmi náročné stavby, např. odvodnění hluboko založených pozemních objektů, podzemních objektů, také pro dálnice, frekventovaná kolejiště, rozjezdové dráhy na letištích apod.

Rozšíření sortimentu PP Master

Známý a na našem trhu oblíbený systém holdingu Pipelife PP Master byl nyní rozšířen o nejvyšší zátěžovou řadu. K trubkám SN 10 a SN 12 přibyly trubky kruhové tuhosti 16 kN/m2, DN 150 až DN 500, v délkách standardně 6m, na vyžádání také 1 a 3 m.

Úprava cen výrobků pro rok 2014

MODERNIZACE D1, etapa 1., úsek 9 – Loket, Hořice

Program pro sestavení šachet Pipelife

Pro ty, kdo projektují nebo objednávají šachty Pipelife je k dispozici nová aktualizovaná verze šachtového programu.

Výstava Vodovody – kanalizace 2013

Pod zkráceným názvem VODKA je tato výstavní akce již léta dobře známa všem odborníkům z oboru vodovodů a kanalizací. Získala široké spektrum stálých návštěvníků a v oblasti potrubí pro infrastrukturu představuje pro společnost Pipelife nejdůležitější možnost prezentace.

Stormbox - program pro výpočet vsakování

Pro zjednodušení práce projektantů podzemního vsakování s využitím jednotek systému Stormbox byl zpracován výpočtový program podle ČSN 75 9010.

Rozšířili jsme sortiment Radopress

Rozšířili jsme sortiment Radopress o systémovou desku Flooré pro suchý systém podlahového vytápění. Velkou výhodou této desky jsou integrované drážky pro otočku a zpátečku, rovněž celoplošná hliníková vrstva.

Kanalizační trubky PVC Quantum SN 16

V roce 2009 přinesla společnost Pipelife Czech s.r.o. na trh kanalizační systém s názvem Quantum SN 12®. Od roku 2012 má Quantum třívrstvou kompaktní stěnu bez pěnové struktury, světlou vnitřní stěnu a vnitřní popis. Standardem je naformované spojovací hrdlo.

Rozšířili jsme sortiment PP-R

Rozšířili jsme sortiment PP-R o trubky PP-R se skleněným vláknem PP-R/PP-R-GF/PP-R. Jedná se o vícevrstvé trubky PP-R, kde vnitřní a vnější trubka je z klasického PP-R, střední vrstva je kompozit PP-R a skleněných vláken. Trubky jsou v dim 20 – 63 v tlakové třídě PN 20 (SDR 6, S 2,5).

Nová šachtová dna DN 630

Společnost Pipelife Czech s.r.o. patří k lídrům českého trhu plastových trubních systémů pro nejrůznější účely. V oblasti inženýrských sítí je již dlouhou dobu známa šířkou nabízeného sortimentu a kvalitou nabízených trubek a dalších komponentů.

Raineo, systém hospodaření s dešťovou vodou

Globální změny klimatu nás stále více vystavují extrémům: na jedné straně teplotním maximům a dlouhému suchu, na druhé přívalovým dešťům a záplavám.

Výpočtový a návrhový software "PLANPIPE"

Společnost Pipelife Group ve spolupráci s externí sw firmou vyvinula sofistikovaný software pro výpočet a navrhování potrubních systémů TZB s názvem "PLANPIPE". Po intenzivním období testování a lokalizace pro české prostředí (ve spolupráci s VUT Brno – institut TZB), můžeme oznámit její distribuci v rámci českého a slovenského trhu. V tomto období tento program předvádíme zájemcům a studentům na českých universitách.

Sjednocení korugovaných systémů Pipelife Czech v roce 2013

Pipelife Czech s.r.o. dosud nabízí dva trubní systémy Pragma SN 8 – starší provedení v rozměrové řadě DN/OD a novější v rozměrové řadě DN/ID (systém Pragma+ID).

Nová řada revizních šachet ID 315

V letošním roce přináší Pipelife na trh novou řadu revizních šachet ID 315, které postupně nahradí starší řadu DN 315.

PVC Quantum SN12

Novinka mezi PVC systémy! Vysokopevnostní potrubí s hladkou vícevrstvou kompaktní stěnou, včetně tvarovek vyšší pevnostní třídy. Zaručuje dlouhodobou spolehlivost a životnost i v náročných podmínkách. Vysoký uživatelský komfort zajišťuje světlá vnitřní stěna a vnitřní popis trubek.

Úprava cen sortimentu PP-R

Vážení obchodní přátelé, v souvislosti s velmi rychlým a prudkým zvyšování cen vstupních surovin na světových trzích jsem nucen vám oznámit, že společnost Pipelife Czech připravuje úpravu cen veškerých svých výrobků a zboží sortimentu PPR.

Navyšování cen vstupních surovin

Vážení obchodní přátelé, v souvislosti s velmi rychlým a prudkým zvyšování cen vstupních surovin na světových trzích jsem nucen vám oznámit, že společnost Pipelife Czech připravuje úpravu cen veškerých svých výrobků a zboží.

Proč praskají v zimě vodovody

Mráz může mít na vodovodní potrubí uložené v zemi dvojí účinek

Pipelife v roce 2012

Pipelife přeje všem svým zákazníkům, ale i projektantům a dalším odborným pracovníkům, aby rok 2012 patřil mezi jejich dobré roky.

Napsali o nás v Topenářství instalace 05/2011

PVC TLAKOVÉ TRUBKY A TRUBKY PRO VRTANÉ STUDNY V MODRÉ BARVĚ!

PP Wastic SN 10

PP Wastic SN 10 je plnostěnná jednovrstvá trubka z polypropylénu - bez plniv a bez pěnové struktury: Má integrované hrdlo, proto spolehlivostí daleko předčí systémy spojované přesuvkami. Systém PP Wastic SN 10 je vhodný do míst se střední až vyšší zátěží.

Trubky pro vrtané studny

Od 1.7. pro Vás společnost Pipelife začíná vyrábět novou řadu PVC tlakových trubek a trubek pro vrtané studny v modré barvě!

Pipelife Kamelot - In-house systémy 2/11

Napsali o nás: Reportáž z návštěvy sesterské firmy ve Vídni - výroba MASTER 3

Topenářství 2011/03

Pipelife Kamelot - In-house systémy 1/11

Pipelife na WATENVI 2011

I na letošním ročníku výstavy WATENVI v Brně prezentovala společnost Pipelife Czech s.r.o. své výrobky. Tentokrát ovšem netradičně a velmi názorně, v expozici spojené s výstavou "Ochrana před povodněmi Brno jaro 2011".

Aqua-therm Kyjev 2011

V minulých dnech 16.-19.5.2011 se naše společnost opětovně zúčastnila mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, sanitární a ekologické techniky AQUA-THERM Kiev pořadaný v Kyjevě – Ukrajina.

Ario - moderní a estetický výrobek pro vnitřní instalace

Přivzdušňovací ventily Ario jsou novinkou která umožní přivzdušnění splaškových potrubí i na dosud netradičních místech - například na stěně koupelny nebo na fasádě.

Nový produkt v systému PP-R

Od 2.5. jsme rozšířili sortiment systému PP-R o položku Nástěnka MZD pro sádrokarton.

V 9. a 10. týdnu jsme jako každý rok pro naše zákazníky zorganizovali 4-denní akci v Rakousku.

V první části akce jsme navštívili výrobní závod sesterské společnosti Pipelife Rakousko ve Vídni, kde proběhla prezentace systému PP MASTER (9.týden), resp. MASTER 3 (10.týden).

NOVÁ AKTUALIZACE katalogu PRAGMA SN8 a softwaru pro projekci šachet

NOVÁ AKTUALIZACE katalogu PRAGMA SN8 a softwaru pro projekci šachet

NOVINKA - Plynovodní systémy z PE 100RC SUPERpipe a ROBUST SUPERpipe

Nové katalogy a certifikáty ke stáhnutí.

Společnost Pipelife Czech s.r.o. představuje na trhu nový tichý odpadní systém MASTER 3

Tento nový systém v brzké době zcela nahradí stávající nabízený systém STILLA.

V Pipelife Czech dochází ke změně výkonného ředitele

Počátkem července dochází ke změně výkonného ředitele Pipelife Czech.

Zúčastnili jsme se výstavy Watenvi

Dne 27.5. 210 se uzavřely brány brněnského veletrhu Watenvi, což je pro vodaře a ekology, ale i výrobce ekologických plastových potrubí nejdůležitější výstava.

Aqua-therm Kyjev 2010

Naše společnost se zúčastnila mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, sanitární a ekologické techniky AQUA-THERM Kiev pořadaný ve dnech 12.-15.5.2010 v Kyjevě – Ukrajina.

K 1.5.2010 převzala dosavadní činnost maloobchodní prodejny v Praze-Čimicích společnost Kespo Gas

I nadále zde najdete výrobky společnosti Pipelife – HT, PP-R, KG, Radopress a další.

Kamelot – In-house systémy

Kamelot 02/2010

Článek v časopise Český instalatér

Rozhovor s obchodním a marketingovým ředitelem společnosti Pipelife Czech s.r.o..

Nový ceník PP-R. Platnost od 12.4.2010

Ceník si můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení / Ceníky / PPR 04/2010

Nový, aktualizovaný program pro Šachty

Program si můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení / Programy / Šachty

Nový ceník sortimentu HL – příslušenství k odpadu

Platnost od 1.4.2010. Ceník si můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení / ceníky / ceník HL

Novinky v sortimentu, systémy In-house

Kamelot 01/2010

GEOREX - systém pro hlubinné vrty

Systém GEOREX nabízí ideální produkt pro použití ve vertikálních vrtech tepelných cerpadel.

QUANTUM SN 12

Potrubí QUANTUM SN 12 kombinuje výborné pevnostní vlastností PVC s léty zkušeností, výzkumu a vývoje ve společnosti Pipelife.

Flexipipe

Potrubí tlakových systémů z PE, vyznačující se ideálním spojením ohebnosti a vysoké odolnosti. Tato trubka je průlomem v oblasti mechanických vlastností s pro ni typickou ultra-ohebností. Je to potrubí perfektně se hodící pro domovní přípojky.

Superpipe a Robust Superpipe

Potrubí tlakových systémů z PE, které se vyznačují svou bezpečností ve všech podmínkách.

Systémy lokálního vsakování

Voda začíná být strategickou surovinou. Její nejběžnější zdroj, deště, jsou méně časté, zato daleko vydatnější. lntenzivní stavební činnost však zmenšuje plochy, na kterých může dešťová voda vsakovat do země, většina relativně čisté srážkové vody je proto bez užitku odvedena do kanalizace.

Fúze Pipelife Czech s.r.o. a INSTAPLAST Praha, a.s.

Dovolujeme si Vám oznámit, že společnosti INSTAPLAST Praha, a.s. a Pipelife Czech s.r.o. dovršují ke dni 1.8.2009 vnitrostátní fúzi dvou společností.
dandelion