Choose your region

NAPIŠTE NÁM · Languages: CZ | EN | DE | RU
Menu

Novinky

Nové informace pro projektanty

V rámci zlepšování služeb projektantům jsme na naše webové stránky doplnili detailní výkresy trubek a tvarovek kanalizačních systémů PVC KG a PP Master.

PRO STAVBY DÁLNIČNÍHO TYPU

Přicházíme s novými potrubními systémy se zesílenou stěnou, které jsou speciálně vyvinuty pro stavby dálničního typu - PRAGMA HIGHWAY a PRAGMA HIGHCLASS.

STAVTE VÝHODNĚ

Stavíte dům? Pak neváhejte a „stavte výhodně“! Plastové potrubí, cihly, komín, střešní krytiny, okna i dveře nyní můžete mít za výjimečnou cenu, a to od špičkových značek na trhu.

AQUALINE - na vlně jistoty

Pro rok 2017 přichází Pipelife s novou rozšířenou produktovou řadou vodovodního potrubí a potrubí pro tlakovou kanalizaci s názvem AQUALINE RC! Získejte více informací!

PRAGNUM – kanalizační potrubí velkých průměrů

Požadavky na kvalitní a odolné kanalizační potrubí s vysokou životností se přesunují i do oblastí velkých průměrů trubek. Pipelife tento trend sleduje a přináší na trh nový kanalizační systém PRAGNUM.
Carbo

Evoluce u konce

Hledání optimálního využití karbonových vláken v plastových potrubních systémech je u konce - CARBOCRP!
Úprava cen výrobků od 15.6.2015

Úprava cen výrobků od 15.6.2015

Změna balení PVC trub

Změna balení PVC trub

Informace zákazníkům

Informace zákazníkům

Vážení zákazníci, chtěl bych Vám oznámit, že společnost Pipelife Czech registruje v poslední době značný nedostatek surovin na světových trzích.
SUPERtwin z PE100RC

SUPERtwin z PE100RC

Po velmi úspěšném přijetí RC trubek Pipelife typu 1 a 3 českým i zahraničním trhem (jde o trubky SUPERpipe a Robust SUPERpipe) rozšiřuje Pipelife Czech výrobní řadu o trubní typ RC 2, výrobek SUPERtwin.
pipelife_flags